Momentálne sme online 🟢

Lacné Taxi Košice Okolie

Expresné Pristavenie Vozidla

We are glad to assist you in English language 🇬🇧
Taxi Košice

Taxislužba Košice - Okolie.

Ponúkame spoľahlivé a pohodlné taxi služby nielen v Košiciach, ale aj v celom ich okolí. Naša taxislužba je ideálnym riešením pre obyvateľov a návštevníkov, ktorí potrebujú rýchly a bezpečný odvoz do okolitých obcí a menších miest.

Či už sa chystáte na výlet do prírody, potrebujete sa dostať na letisko alebo na rodinnú oslavu v blízkom meste, naši skúsení vodiči vás rýchlo a bezpečne dovezú do cieľa.

Lacné Taxi Košice Okolie - Aj Ďiaľkové Jazdy.

S nami sa pohodlne dostanete do množstva okolitých dedín a obcí. Ponúkame prepravu do Šace, Myslavy, Kavečian, Ťahanoviec, Krásnej, Pereša, Poľova, Lorinčíka, Košickej Novej Vsi a Družstevnej pri Hornáde. Ďalej zabezpečujeme prepravu do blízkych obcí ako Čaňa, Geča, Valaliky, Kokšov-Bakša, Gyňov, Haniska, Sady nad Torysou, Vajkovce, Rozhanovce, Ploské, a Bidovce. Nezabúdame ani na vzdialenejšie lokality ako Medzev, Moldava nad Bodvou, Seňa, Nižná Myšľa, Veľká Ida, Malá Ida, a Košické Olšany.

Pre našich zákazníkov sme pripravení zabezpečiť aj prepravu do vzdialenejších lokalít ako Rudník, Jasov, Bohdanovce, Beniakovce, Čižatice, Zádiel, Turňa nad Bodvou, Slanec, Slanská Huta, Nováčany, a Herľany. Pokrývame tiež obce ako Drienovec, Hýľov, Opátka, Rudňany, Margecany, Krompachy, a dokonca aj vzdialenejšie lokality ako Gelnica.

lacné taxi košice okolie

Košice Taxi 24 Cenník.

Minimálne jazdné 4€
Odvezieme Vás už od štyroch eur.
Jazdné letisko 10€
Z letiska do mesta sa dostanete už od desiatich eur.
Cena na 1 km dohodou
Cena za prepravu na kilometer.
Drink Taxi 200% bežnej ceny
Potrebujete sa dostať domov, avšak máte už vypité a Vaše auto nechcete nechať v meste? Prídeme pre Vás vo dvojici a odvezieme Vás aj Vaše auto.
Zviera, nadštandardná batožina 3€
Zviera musí byť umiestnené v prepravnom obale.
Nadštandardná batožina 3€
Batožina nad 30kg a nadrozmerné položky.
Stojné 1 hodina 20€
Poplatok za čakanie na zákazníka 0.30€/min.
Znečistenie vozidla 250€
Za znečistenie vozidla s potrebou tepovania si účtujeme poplatok 250 eur.

* Cena je vždy dohodnutá vopred pred začiatkom jazdy, overiť si ju môžete prostedníctom operátora na tel. čísle, live chate, alebo prostedníctvom mailu.

FAQ.

Samozrejme objednávku je možné vytvoriť aj mimo Košíc.

Sme k dispozícií 24 hodín, 7 dní v týždni.

KosiceTaxi24 poskytuje služby v Košiciach a širokom okolí vrátane dedín a obcí ako Šaca, Myslava, Kavečany, Ťahanovce, Krásna, Pereš, Poľov, Lorinčík, Košická Nová Ves, Družstevná pri Hornáde, Čaňa, Geča, Valaliky, Kokšov-Bakša, Gyňov, Haniska, Sady nad Torysou, Vajkovce, Rozhanovce, Ploské, Bidovce, Budimír, Ďurďošík, Medzev, Moldava nad Bodvou, Seňa, Nižná Myšľa, Veľká Ida, Malá Ida, Košické Olšany, Rudník, Jasov, Bohdanovce, Beniakovce, Čižatice, Zádiel, Turňa nad Bodvou, Slanec, Slanská Huta, Nováčany, Herľany, Drienovec, Hýľov, Opátka, Rudňany, Margecany, Krompachy a Gelnica a iné aj viac vzdialené oblasti.

Čas príchodu taxi závisí od aktuálnej dopravnej situácie a vzdialenosti. V rámci Košíc sa zvyčajne dostavíme do 5-10 minút. Pre vzdialenejšie obce odporúčame objednať taxi vopred.

Ceny našich služieb závisia od vzdialenosti a času jazdy. Pre presné informácie nás kontaktujte telefonicky.

Rezervujte si jazdu s Taxi Košice 24.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Meno

+421 950 370 928

info@kosicetaxi24.sk

Taxi Košice pozadie